2017-08-22     Cezarego, Marii, Zygfryda     "Sens życia polega na tym, aby cieszyć się z niego i czynić go piękniejszym dla każdej ludzkiej istoty." - David Ben Gurion"Bóg nie każe nam iść żadną drogą, której by On sam nie przemierzył i na której by nie szedł z nami. " - Dietrich Bongoeffer     OFICJALNA STRONA GMINY SŁOPNICE

CZAS NA TEATR

Za sprawą Gminnej Biblioteki Publicznej w Słopnicach, 7 marca br., zarówno panie jak i panowie,  wzięli udział w  wyjeździe do teatru Bagatela w Krakowie na sztukę pt. „Najdroższy”. Wyjazd ten był pierwszym z cyklu wydarzeń kulturalnych organizowanych w tym roku przez bibliotekę.

Sztuka wywarła bardzo pozytywne odczucia wśród uczestników wyjazdu bowiem współczesny arcymistrz francuskiej lekkiej komedii Francis Veber przeniósł w zabawny sposób widzów w świat swojego ulubionego bohatera. Sztuka przypadła to gustu uczestnikom wyjazdu i dostarczyła sporej dawki dobrego humoru. Można śmiało powiedzieć, że był to niewątpliwie przezabawny i błyskotliwy wieczór w najlepszym paryskim stylu.

 

Już dzisiaj zachęcam czytelników biblioteki i nie tylko, do kolejnych takich spotkań i wyjazdów. W palnie mamy wyjazd do teatru raz na kwartał.

 


 

Autor: Anna Katarzyna Zawada
Komentarze :Dodaj komentarz
Brak komentarzy.
wszystkie komentarze
©
Redakcja: UG
IAP Portal - (C)opyright by Interaktywna Polska
Odwiedzin: