2017-08-22     Cezarego, Marii, Zygfryda     "Sens życia polega na tym, aby cieszyć się z niego i czynić go piękniejszym dla każdej ludzkiej istoty." - David Ben Gurion"Bóg nie każe nam iść żadną drogą, której by On sam nie przemierzył i na której by nie szedł z nami. " - Dietrich Bongoeffer     OFICJALNA STRONA GMINY SŁOPNICE

BEZPIECZNE ĆWICZENIA RUCHOWE DLA SENIORÓW

Od maja br.  Seniorzy 60+ będą mogli wziąć udział w indywidualnym instruktażu z fizjoterapeutą, podczas którego nauczą się bezpiecznego wykonywania odpowiednich ćwiczeń, dzięki którym dłużej utrzymają sprawność ruchową.

Działania te będą realizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w ramach projektu socjalnego „Aktywny i bezpieczny senior”.

Poza tymi zajęciami w ramach projektu planowana jest wycieczka piesza, wykład dotyczący bezpieczeństwa osób starszych przebywających samotnie w domu a także warsztaty z książką we współpracy z Biblioteka Gminną.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie są proszone o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej pod nr tel. 18 3347429 od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8:30 do 12:30

 

Autor: ES.
Komentarze :Dodaj komentarz
Brak komentarzy.
wszystkie komentarze
©
Redakcja: UG
IAP Portal - (C)opyright by Interaktywna Polska
Odwiedzin: