2017-08-22     Cezarego, Marii, Zygfryda     "Sens życia polega na tym, aby cieszyć się z niego i czynić go piękniejszym dla każdej ludzkiej istoty." - David Ben Gurion"Bóg nie każe nam iść żadną drogą, której by On sam nie przemierzył i na której by nie szedł z nami. " - Dietrich Bongoeffer     OFICJALNA STRONA GMINY SŁOPNICE

MISTRZOWSKI POWRÓT NA TOR

Emil Juszczak – zawodnik klubu motocrossowego Flow ze Słopnic,  po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej poważną  kontują i długą rekonwalescencją,  wrócił na tor i wystartował 6 maja br., w III rundzie Mistrzostw Polski Super Enduro w Nowym Targu. Zawodnik Joniec Sherco Team zaskoczył swoją formą. Był  bezkonkurencyjny!

6 maja na torze treningowym AMK Gorce w Nowym Targu odbyła się III runda Mistrzostw Polski SUPER ENDURO. Wśród 54 zawodników i zawodniczek, JONIEC SHERCO TEAM reprezentował Emil Juszczak, który wrócił do rywalizacji po kilkumiesięcznej przerwie w startach i treningach spowodowanych poważną kontuzją nogi.
Emil okazał się bezkonkurencyjny w grupie open! W pięknym stylu pokonał ubiegłorocznego triumfatora nowotarskiej imprezy oraz niepokonanego od wielu lat Pawła Szymkowskiego z Bielska Białej.  Zawodnik Joniec Sherco Team wygrał każdy z trzech przejazdów finałowych. Trzecie miejsce wywalczył Grzegorz Kargul z CKM Cieszyn.
W niedziele zaplanowany był drugi dzień rywalizacji w ramach IV rundy. Niestety plany pokrzyżowała potężna ulewa, która zmusiła organizatorów do odwołania zawodów.
Kolejne dwie rundy Mistrzostw Polski SUPER ENDURO odbędą się w Bytomiu.

Serdecznie gratulujemy, życzymy powodzenia i sukcesów na torze!