2017-08-22     Cezarego, Marii, Zygfryda     "Sens życia polega na tym, aby cieszyć się z niego i czynić go piękniejszym dla każdej ludzkiej istoty." - David Ben Gurion"Bóg nie każe nam iść żadną drogą, której by On sam nie przemierzył i na której by nie szedł z nami. " - Dietrich Bongoeffer     OFICJALNA STRONA GMINY SŁOPNICE

SPECJALNY NUMER BIULETYNU NASZE SŁOPNICE

Serdecznie zachęcamy do lektury nowego specjalnego wydania Biuletynu Informacyjnego „Nasze Słopnice”, który jest już dostępny na terenie Gminy Słopnice. Zawartość majowego numeru odbiega od dotychczasowej formy informatora i w całości została poświęcona tematyce 20-lecia Gminy Słopnice.

Biuletyn otwiera okolicznościowa wypowiedź wójta Adama Sołtysa skierowana do mieszkańców Słopnic. W dalszej części znajdą Państwo przypomnienie historii powstania samodzielnej Gminy Słopnice. Podsumowanie zmian jakie nastąpiły w infrastrukturze Gminy Słopnice w latach 1997-2017 znajdą Państwo natomiast w dalszej części informatora. Sporo miejsca w jubileuszowym  wydaniu poświęcono również kalendarium ważniejszych wydarzeń minionego dwudziestolecia. A jak na przestrzeni dwóch dekad uaktywnili się mieszkańcy Słopnic przedstawiamy w ostatniej części biuletynu.
Te i inne ciekawe – mamy nadzieję -  informacje znajdą Państwo w jubileuszowym wydaniu „Naszych Słopnic”, które można już nabyć w Urzędzie Gminy, Gminnej Bibliotece Publicznej oraz sklepach na terenie gminy. Nowy numer można także pobrać ze strony internetowej www.slopnice.pl z działu „Nasze Słopnice”.

Życzymy miłej lektury!

 
Autor: UG
Komentarze :Dodaj komentarz
Brak komentarzy.
wszystkie komentarze
©
Redakcja: UG
IAP Portal - (C)opyright by Interaktywna Polska
Odwiedzin: