2017-08-22     Cezarego, Marii, Zygfryda     "Sens życia polega na tym, aby cieszyć się z niego i czynić go piękniejszym dla każdej ludzkiej istoty." - David Ben Gurion"Bóg nie każe nam iść żadną drogą, której by On sam nie przemierzył i na której by nie szedł z nami. " - Dietrich Bongoeffer     OFICJALNA STRONA GMINY SŁOPNICE

LEKCJE TAŃCA BREAK DANCE

Stowarzyszenie Ludzi Młodych i Kreatywnych "Old Foolz Crew" ze Słopnic zaprasza na nieodpłatne lekcje tańca  breakdance, które bedą się odbywać w okresie wakacyjnym. Spotkanie organizacyjno - informacyjne dla zainteresowanej młodzieży oraz rodziców wraz z dziećmi od 9 roku życia odbędzie się w sobotę 24 czerwca, o godz. 10.00 na hali sportowej przy Gimnazjum. Zapraszamy!

Stowarzyszenie Ludzi Młodych i Kreatywnych "Old Foolz Crew" ze Słopnic zaprasza na nieodpłatne lekcje tańca nowoczesnego breakdance, które bedą się odbywać w okresie wakacyjnym. Spotkanie organizacyjno - informacyjne dla zainteresowanej młodzieży oraz rodziców wraz z dziećmi od 9 roku życia ,odbędzie się w sobotę 24 czerwca br. o godz. 10.00 na hali sportowej przy Gimnazjum. Zapraszamy!

Kontakt: Wojciech Faron, tel. 511 874 659.

Komentarze :Dodaj komentarz
Brak komentarzy.
wszystkie komentarze
©
Redakcja: UG
IAP Portal - (C)opyright by Interaktywna Polska
Odwiedzin: