2017-08-22     Cezarego, Marii, Zygfryda     "Sens życia polega na tym, aby cieszyć się z niego i czynić go piękniejszym dla każdej ludzkiej istoty." - David Ben Gurion"Bóg nie każe nam iść żadną drogą, której by On sam nie przemierzył i na której by nie szedł z nami. " - Dietrich Bongoeffer     OFICJALNA STRONA GMINY SŁOPNICE

AKTYWNY SENIOR – MALOWANIE NA SZKLE

Przyjemnie spędzony czas i zdobycie nowych umiejętności – to efekty warsztatów jakie odbyły się w dniu 8 sierpnia br.  w ramach realizowanego projektu „Aktywny i bezpieczny senior”.

Przyjemnie spędzony czas i zdobycie nowych umiejętności – to efekty warsztatów jakie odbyły się w dniu 8 sierpnia br.  w ramach projektu „Aktywny i bezpieczny senior” realizowanego dzięki środkom Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego. Tym razem nasze Panie uczyły się malować na szkle. Do tego celu wykorzystały stare butelki, słoiczki, szklanki i kieliszki. Te przedmioty zyskały całkiem nowe oblicze po ozdobieniu ich malowidłami. Instruktaż przeprowadziła jedna z seniorek – Pani Helena Waśko. Malowanie to czynność tak zajmująca uwagę, że człowiek zapomina  o wszystkim innym i dzięki temu doskonale się relaksuje. Przyjemność płynąca ze  wspólnie spędzonego czasu  jest tu dodatkową premią. Poniżej przedstawiamy piękne efekty warsztatów.


 

Autor: ES.
Komentarze :Dodaj komentarz
Brak komentarzy.
wszystkie komentarze
©
Redakcja: UG
IAP Portal - (C)opyright by Interaktywna Polska
Odwiedzin: