Strona główna -> Archiwum wiadomości
2017-06-23     Albina, Wandy, Zenona     "Dusza żywi się tym, z czego się cieszy". św. Augustyn     OFICJALNA STRONA GMINY SŁOPNICE

Archiwum
Rok / Miesiac : /
Od (data wprowadzenia) [rrrr-mm-dd]:
Do (data wprowadzenia) [rrrr-mm-dd]:
Szukany tekst:
Strony : 2 3 4 z 163
22.06.2017ŻAKI ZAGRAŁY W PUCHARZE WÓJTA
W minioną sobotę 17 czerwca br. odbyła się pierwsza edycja turnieju piłkarskiego dla rocznika 2009 „Mogielica Cup”, na którą przybyły szkółki piłkarskie z całej Polski. Wśród zaproszonych drużyn znalazły się m. in. reprezentacje: Lecha Poznań, APMT Limanowa, Wisły Kraków czy AP Galacticos Ostrowiec Św. Oczywiście nie mogło zabraknąć drużyny gospodarza turnieju – Sokoła Słopnice.
21.06.2017ZAPROSZENIE NA XII FESTYN PARAFIALNY
W pierwszą niedzielę lipca, już po raz XII w Słopnicach odbędzie się rodziny festyn parafialny. Parada motocyklowa, występy miejscowych zespołów, loteria, licytacje, gwiazda imprezy „Magda Anioł” oraz festyn taneczny przy muzyce na żywo, tak w skrócie prezentuje się program zabawy. Serdecznie zapraszamy! Więcej szczegółów znajduje się na plakacie.
21.06.2017BEZPIECZNY I AKTYWNY SENIOR
W środę, 21 czerwca br. miało miejsce spotkanie seniorów z dzielnicowym, dotyczące szeroko pojętego bezpieczeństwa.  Pan Piotr Biedroń z Komisariatu Policji w Tymbarku omówił zagrożenia związane z wyłudzaniem pieniędzy pod postacią domniemanych zakupów internetowych, a także metodą „na wnuczka”.
21.06.2017MISTRZOWIE WIEDZY I SPORTU
Chemia, geografia, historia, język angielski, wiedza biblijna - to właśnie w tych konkursach przedmiotowych i tematycznych dominowali uczniowie szkół ze Słopnic w rywalizacji międzyszkolnej szczebla wojewódzkiego w mijającym roku szkolnym. Ich osiągnięcia, nauka i ciężka praca została wyróżniona podczas specjalnej gali, zorganizowanej przez samorząd gminy Słopnice. Bohaterami tego dnia byli również najlepsi sportowcy.
21.06.2017NOC ŚWIĘTOJAŃSKA
Pod takim tytułem odbył się 13 czerwca br., w podziemiach kościoła parafialnego w Słopnicach Dolnych spektakl wieńczący realizację projektu obywatelskiego „Plenerowe spotkania z kulturą i nauką”. Noc niezwykłą, pełną magii, zjaw i niesamowitych historii mogli przeżyć zaproszeni goście oraz wszyscyobecni mieszkańcy.
21.06.2017KONKURS NA NAJLEPSZY OBIEKT TURYSTYKI I PRODUKT LOKALNY W POWIECIE LIMANOWSKIM
Powiat Limanowski serdecznie zaprasza do udziału w konkursie na „Najlepszy obiekt turystyki w Powiecie Limanowskim" oraz "Najlepszy produkt lokalny Powiatu Limanowskiego 2017”. Udział w konkursie można zgłaszać w terminie do 15 lipca 2017 r.
20.06.2017ZAPROSZENIE NA PREZENTACJĘ PLATFORMY USŁUG ELEKTRONICZNYCH ZUS
Informujemy, że  w dniu 11.07.2017 roku w godzinach od 10 do 11 w Urzędzie Gminy w Słopnicach, odbędzie się prezentacja Platformy Usług Elektronicznych ZUS. Wszyscy zainteresowani będą w tym czasie mogli założyć własny, elektroniczny profil na PUE.
19.06.2017HODOWCY ZE SŁOPNIC NAGRODZENI NA KRAJOWEJ WYSTAWIE
W dniach 10-11 czerwca 2017 r. na Błoniach w Szczyrzycu odbyła się XI Krajowa Wystawa Czerwonego Bydła Polskiego połączona z regionalną wystawą owiec, królików rasowych oraz pokazem jazdy konnej. Podczas wystawy, najlepsze sztuki bydła prezentowali także hodowcy ze Słopnic.
19.06.2017UWAGA! ZMIANA PRZEPISÓW WYCINANIA DRZEW I KRZEWÓW
Urząd Gminy w Słopnicach  uprzejmie informuje, że z dniem 17 czerwca br. weszła w życie ustawa z dnia 11 maja 2017 roku o zmianie ustawy o ochronie przyrody. Ustawa ta zmienia zasady wycinki drzew i krzewów na terenach nieleśnych.
19.06.2017NAGRODA DLA ORKIESTRY WIOLIN
Orkiestra Dęta Wiolin, pod batutą Wincentego Curzydło wystąpiła w XVII Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych, który odbył się 11 czerwca br. w Laskowej. Repertuar muzyczny naszej orkiestry został nagrodzony trzecim miejscem. Dodatkowo zespół został zakwalifikowany na XXXX Festiwal Orkiestr Dętych "Echo Trombity", który odbędzie się w Nowym Sączu. Zapraszamy na relację z wydarzenia.
Strony : 2 3 4 z 163
©
Redakcja: UG
IAP Portal - (C)opyright by Interaktywna Polska
Odwiedzin: