Strona główna -> Archiwum wiadomości
2017-08-22     Cezarego, Marii, Zygfryda     "Sens życia polega na tym, aby cieszyć się z niego i czynić go piękniejszym dla każdej ludzkiej istoty." - David Ben Gurion"Bóg nie każe nam iść żadną drogą, której by On sam nie przemierzył i na której by nie szedł z nami. " - Dietrich Bongoeffer     OFICJALNA STRONA GMINY SŁOPNICE

Archiwum
Rok / Miesiac : /
Od (data wprowadzenia) [rrrr-mm-dd]:
Do (data wprowadzenia) [rrrr-mm-dd]:
Szukany tekst:
Strony : 2 3 4 z 166
18.08.2017XVII POWIATOWY PRZEGLĄD DOROBKU ARTYSTYCZNEGO I KULINARNEGO KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH
...
17.08.2017WIECZÓR POEZJI "KAROL WOJTYŁA BRAT NASZEGO BOGA"
Serdecznie zapraszamy na wieczór poezji poświęcony pamięci papieża i poety św. Jana Pawła II  w wykonaniu naszego rodaka ks. Józefa Ślazyka. Wieczór poezji odbędzie się w dniu 15 października 2017 r., o godz. 18.00 w Sheep&Dragon Cafe przy ul. Straszewskiego 2 w Krakowie. Dla wszystkich zainteresowanych wstęp bezpłatny.
16.08.2017ZAPROSZENIE NA FESTYN SPORTOWY
Klub Sportowy „Sokół” Słopnice serdecznie zaprasza na festyn sportowy, który odbędzie się w dniu 19 sierpnia br. (tj. sobota). Na wszystkich uczestników czeka wiele atrakcji i wspaniała rodzinna zabawa. Start o godzinie 18.00 - plac przy Urzędzie Gminy Słopnice.
16.08.2017ZAPROSZENIE NA XIX ZŁAZ TURYSTYCZNY „MOGIELICA 2017”
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Słopnice oraz sąsiednich miejscowości na  XIX Złaz Turystyczny „Mogielica 2017”,  który w tym roku jak zwykle odbędzie się w ostatnią niedzielę wakacji tj. 27 sierpnia br. Podczas imprezy organizowanej w ramach akcji „Odkryj Beskid Wyspowy” zaplanowano prezentację nowego odcinka Ścieżki Historycznej Obozu Partyzanckiego na Koryciskach.
14.08.2017OGŁOSZENIE O KONSULTACJACH PROGRAMU WSPÓŁPRACY Z ORGANIZACJAMI
Ogłoszenie Wójta Gminy Słopnice o konsultacji z organizacjami pozarządowymi projektu Uchwały Rady  Gminy Słopnice dotyczącej programu współpracy Gminy  Słopnice z organizacjami pozarządowym...
14.08.2017DOŻYNKI Z NUTĄ TRADYCJI
Ręcznie wykonane wieńce dożynkowe, chleby oraz naręcza zbóż i owoców tegorocznych upraw złożyli rolnicy i mieszkańcy gminy Słopnice w czasie mszy dożynkowej, która rozpoczęła doroczne święto plonów w Słopnicach. Całość uroczystości, która miała miejsce 13 sierpnia br. przebiegała w duchu tradycji i zwyczajów związanych z obrzędami dziękczynnymi za ukończenie żniw i prac polowych.
10.08.2017ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNĄ MAMMOGRAFIĘ
W dniu 11 września br. wszystkie Panie w wieku 50-69 lat zapraszamy na  bezpłatną mammografię (prześwietlenie piersi) w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.
08.08.2017AKTYWNY SENIOR – MALOWANIE NA SZKLE
Przyjemnie spędzony czas i zdobycie nowych umiejętności – to efekty warsztatów jakie odbyły się w dniu 8 sierpnia br.  w ramach realizowanego projektu „Aktywny i bezpieczny senior”.
01.08.2017DWA ZESPOŁY ZE SŁOPNIC NA FESTIWALU
W sobotę, 29 lipca, w Żywcu rozpoczął  się Festiwal Folkloru Górali Polskich - największa w Polsce impreza, na którą przybywają górale z całego kraju i zagranicy. Podczas tegorocznej 48  edycji festiwalu zaprezentują się dwa zespoły regionalne z Gminy Słopnice.
31.07.2017ODPADY – PRZYPOMNIENIE O TERMINACH
W trosce o ochronę środowiska, estetykę naszej miejscowości i utrzymanie czystości oraz porządku apelujemy do wszystkich mieszkańców  o terminowe wynoszenie odpadów komunalnych  i przestrzeganie harmonogramu  ich wywozu.
Strony : 2 3 4 z 166
©
Redakcja: UG
IAP Portal - (C)opyright by Interaktywna Polska
Odwiedzin: